Komunikat Dyrektora Generalnego

Zmieniamy sposób kontroli zdrowia

Greg Behar

Dyrektor Generalny Nestlé Health Science S.A.


Nestlé Health Science jest ambitną firmą z misją zmotywowaną przez możliwość opracowania żywienia o podstawowym znaczeniu terapeutycznym dla lepszej kontroli stanu zdrowia i stworzenia nowego segmentu rynku umiejscowionego pomiędzy żywnością a lekami. 

Obydwa elementy równania są łatwe do określenia – społeczeństwa starzeją się, a liczba chorób związanych z wiekiem i stylem życia wzrasta. Tym samym zwiększa się zapotrzebowanie na bezpieczne, skuteczne i opłacalne rozwiązania. Jednocześnie obserwujemy wzrost poziomu wiedzy nt. zdrowia, choroby i potencjalnego wpływu żywienia jako integralnej części całego procesu kontroli. 

Na całym świecie zatrudniamy ponad 3000 osób, a nasi koledzy posiadają wiele różnych umiejętności – od inżynierów biomedycznych po specjalistów ds. regulacyjnych i konsultantów medycznych. Zespół pracowników utożsamia dynamikę i chęć tworzenia, które cechują naszą firmę. 

Dlatego też jesteśmy dumni z faktu, że oferowana przez nas gama produktów trafia do szerokiego grona konsumentów, począwszy od noworodków z wrodzonymi błędami metabolizmu, których organizm nie potrafi trawić białek po osoby w wieku podeszłym o słabym zdrowiu pragnące odbudować siłę mięśniową i sprawność. 

Osoby przyjmujące nasze ogólnodostępne produkty lub też otrzymujące żywienie podawane przez lekarza lub opiekuna mogą poczuć różnice dotyczące stanu zdrowia i jakości życia. 

Ocena i wykorzystanie siły żywienia do zmiany sposobu kontroli zdrowia stanowi inspirującą podróż, w której uczestniczymy razem z wszystkimi naszymi klientami. Wspólnie możemy osiągnąć ten sukces.