Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Skip to main content
wizja współpraca


Współprace i inwestycje

Zobacz wszystkich naszych partnerów. Co nas interesuje? Innowacyjne pomysły, nowatorskie badania i przełomowe produkty w nauce o żywieniu.

Nuun Hydration logo
Nuun

Firma Nuun wierzy, że możesz czerpać z życia to, co najlepsze, gdy jesteś odpowiednio nawodniony. Ich musujące, funkcjonalne tabletki nawadniające mają niską zawartość cukru i kalorii, są pełne elektrolitów i sporządzone z czystych surowców.

The Bountiful Company logo
The Bountiful Company

The Bountiful Company jest liderem w dziedzinie żywienia na całym świecie, działającym w obszarach, gdzie krzyżuje się nauka z naturą. Przejęte przez nas marki to: Nature's Bounty, Puritan's Pride, Solgar, Esther-C, Osteo Bi-Flex i Sundown.

Mevalia and ComidaMed logo
Mevalia and ComidaMed

Mevalia i ComidaMed to środki spożywcze wspomagające leczenie wrodzonych zaburzeń metabolizmu i alergii na białka mleka krowiego. Wcześniej należały do firmy Dr Schär, a teraz uzupełniają ofertę Vitaflo, pomagając nam zaspokoić potrzeby klientów, oferując jednocześnie większy wybór i różnorodność.

Bodymed logo
Bodymed

Bodymed tworzy specjalistyczne programy internetowe, które pomagają ludziom schudnąć w zrównoważony sposób. Bodymed oferuje również opiekę medyczną w 1350 ośrodkach w Niemczech, Austrii i Szwajcarii oraz posiada własny asortyment produktów takich marek jak Hepafast, Sanafit i Hepabiotic.

FDGard, IBGard, Fiber Choice, REM Fresh

Marki te, pozyskane od IM Health, są polecane przez gastroenterologów i specjalistów zajmujących się zaburzeniami snu, częściej niż jakiekolwiek inne rozwiązania w odpowiednich kategoriach.

Aimmune Therapeutics logo
Aimmune Therapeutics

Aimmune Therapeutics jest jednostką biznesową działającą w branży biofarmaceutycznej. Firma dąży do osiągnięcia pozycji światowego lidera w opracowywaniu innowacyjnych leków pomocnych w leczeniu, profilaktyce i zwalczaniu chorób związanych z układem pokarmowym oraz metabolizmem, a także chorób dietozależnych u osób, u których nie ma możliwości podjęcia leczenia lub są one ograniczone. Palforzia jest pierwszym i jedynym zatwierdzonym przez FDA i EMA leczeniem, które pomaga zmniejszyć częstotliwość i nasilenie reakcji alergicznych na orzeszki ziemne, w tym anafilaksji u dzieci w wieku od 4. do 17. roku życia.

Vital Proteins logo
Vital Proteins

Vital Proteins jest liderem kolagenu w Stanach Zjednoczonych oraz wiodącą platformą stylu życia i dobrego samopoczucia oferującą najwyższej jakości suplementy, napoje i produkty spożywcze dla zdrowia i urody. Firma rozwija się globalnie, towarzysząc coraz większej liczbie konsumentów na całym świecie w ich podróży w poszukiwaniu dobrego samopoczucia.

Zenpep

Zenpep jest lekiem stosowanym w leczeniu osób z zewnątrzwydzielniczą niewydolnością trzustki (EPI), które nie mogą prawidłowo trawić pokarmu, ponieważ ich trzustka nie wytwarza wystarczającej ilości enzymów. Innym preparatem zawierającym enzymy trzustkowe dostępnym w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie jest VIOKACE.

Living Matrix logo
Living Matrix

Living Matrix to jedyna oparta na technologii platforma medycyny funkcjonalnej, zaprojektowana przez lekarzy specjalizującyh się w dziedzinie medycyny klinicznej. Została ona stworzona, aby pomóc lekarzom w ocenie pacjentów, tworzeniu spersonalizowanych planów opieki i śledzeniu ich stanu zdrowia w danym czasie.

Persona logo
Persona

Persona to wiodąca firma produkująca spersonalizowane zestawy witamin. Jej zastrzeżona technologia oparta jest na tysiącach badań naukowych i doświadczeniu zespołu doradców medycznych. Technologia ta uwzględnia indywidualny styl życia każdej osoby, historię i indywidualne potrzeby w celu opracowania spersonalizowanej oceny żywieniowej.

Atrium Innovations logo
Atrium Innovations

Firma Atrium Innovations jest uznawana na całym świecie za innowatora w opracowywaniu, produkcji i komercjalizacji żywienia opartego na dowodach naukowych. Do jej marek należą Garden of Life, Pure Encapsulations, Wobenzym, AOV, Douglas Laboratories, Genestra Brands, Klean Athlete, Minami Nutrition, Orthica, Pharmax i Trophic.

Vitaflo logo
Vitaflo

Vitaflo przoduje w opracowywaniu innowacyjnych, specjalistycznych produktów żywienia klinicznego przeznaczonych do wsparcia żywieniowego w leczeniu wrodzonych zaburzeń metabolizmu, a także stanów chorobowych takich, jak choroby nerek.

Caelus Health
Caelus Health

Nawiązaliśmy strategiczną współpracę z firmą Caelus Health, która opracowuje suplementy wspierające procesy sercowo-metaboliczne. Jej badania opierają się na specyficznej mikrobiocie, która może być stosowana w celu postępowania żywieniowego w cukrzycy i w niektórych zaburzeniach wątroby.

Codexis logo
Codexis

Nasza współpraca z firmą Codexis polega na rozszerzeniu platformy inżynierii białek CodeEvolver. Platforma ta pomaga w tworzeniu nowych enzymów, które będą podstawą naszych przyszłych innowacji. Zrealizowaliśmy naszą opcję na licencję na CDX-6114 firmy Codexis, doustnie przyjmowany enzym, który ma pomóc w leczeniu fenyloketonurii.

DBV logo
DBV

Współpracujemy z firmą DBV w celu opracowania i wprowadzenia na rynek narzędzia do diagnozowania alergii na białka mleka krowiego u niemowląt.

Epitomee Medical logo
Epitomee Medical

Nasza współpraca z firmą Epitomee obejmuje opracowanie i komercjalizację jadalnego produktu na bazie polimerów, którego celem jest wspomaganie odchudzania i poprawa stanu zdrowia. Innowacja ta wykazała już swoją skuteczność i bezpieczeństwo w wielu badaniach, przynosząc istotnie pozytywne efekty dla pacjentów.

G3 Pharmaceuticals logo
G3 Pharmaceuticals

W ramach współpracy z firmą G3 Pharmaceuticals prowadzimy prace badawczo-rozwojowe nad inhibitorami węglowodanów galektyny-3 do stosowania doustnego w leczeniu schorzeń zależnych od galektyny-3, takich jak niewydolność serca i przewlekła choroba nerek.

Senda Biosciences logo
Senda Biosciences

Senda jest platformą terapeutyczną finansowaną przez Flagship Pioneering. Tworzy ona nowe leki w oparciu o biologię intersystemową - nową dziedzinę nauki. Współpracujemy z firmą Senda w celu opracowania nowych terapii żywieniowych dla szeregu schorzeń metabolicznych, od otyłości po glikemię.

Seres Therapeutics logo
Seres Therapeutics

Zawarliśmy umowę na wyłączność z firmą Seres w celu wspólnej komercjalizacji SER-109, doustnego leku mikrobiologicznego firmy Seres stosowanego w nawracających zakażeniach Clostridium difficilie. Jeśli zostanie on zatwierdzony, będzie to pierwsza terapia mikrobiologiczna zatwierdzona przez FDA. Umowa dotycząca współkomercjalizacji SER-109 w USA i Kanadzie stanowi rozszerzenie istniejącej strategicznej współpracy pomiędzy firmami. Mamy już prawa handlowe do terapii badawczych Seres dotyczących zakażeń Clostridium difficilie oraz nieswoistych chorób zapalnych jelit poza USA i Kanadą. Dzięki tej rozbudowie Nestlé Health Science staje się globalnym współpracownikiem Seres w zakresie SER-109.

Valbiotis logo
Valbiotis

Z firmą Valbiotis zawarliśmy strategiczną współpracę w celu opracowania i komercjalizacji innowacyjnego i opatentowanego produktu zmniejszającego ryzyko rozwoju cukrzycy typu 2. TOTUM-63 to połączenie pięciu ekstraktów roślinnych opracowanych specjalnie, w celu zmniejszenia ryzyka rozwoju cukrzycy typu 2 u osób z predyspozycjami do cukrzycy.

Amazentis logo
Amazentis

Wspólnie z firmą Amazentis stworzyliśmy nowy składnik odżywczy: Urolithin A, pierwszą naturalną substancję bioaktywną, która poprawia funkcjonowanie mitochondriów. Działa ona poprzez aktywację mitofagii - procesu, który usuwa z komórki starzejące się i uszkodzone mitochondria. Mamy udziały w firmie Amazentis i prawa do stosowania opatentowanej Urolithin A w naszych produktach na całym świecie.

Axcella logo
Axcella

Axcella jest pionierem w dziedzinie badań i rozwoju metod leczenia zaburzeń metabolizmu. Platforma rozwojowa AXA pozwoliła na stworzenie bogatej oferty AXA, obejmującej programy dotyczące m.in. wątroby, mięśni i krwi.

Before Brands logo
Before Brands

Before Brands specjalizuje się w zapobieganiu alergii u dzieci. Będąc mniejszościowym udziałowcem, nabyliśmy wyłączne prawa do sprzedaży produktów SpoonfulOne poza granicami USA i mamy możliwość nabycia wszystkich pozostałych udziałów w przyszłości.

Cerecin logo
Cerecin

Firma Cerecin koncentruje się na opracowywaniu rozwiązań i terapii dla zdrowia mózgu. Trikaprilina, czyli główny związek wykorzystywany przez firmę Cerecin, rozwiązuje problem deficytu metabolicznego związanego z chorobą Alzheimera poprzez dostarczanie do mózgu alternatywnego substratu energetycznego.

Enterome logo
Enterome

Enterome jest pionierem w opracowywaniu nowych produktów farmaceutycznych i diagnostycznych, które wspierają spersonalizowane terapie w chorobach związanych z mikrobiomem, takich jak nieswoiste zapalenia jelit (IBD), nowotwory i choroby metaboliczne.

Flagship ventures logo
Flagship Pioneering

Nasze partnerstwo z Flagship Pioneering koncentruje się na wspieraniu nowych przedsięwzięć w zakresie zdrowego odżywiania i ma na celu umożliwienie nam wczesnego zapoznania się z innowacyjnymi pomysłami i technologiami firmy Flagship. Koncentrujemy się na inwestowaniu w przedsiębiorstwa rozwijające przełomowe technologie w zakresie nowatorskich terapii żywieniowych związanych ze zdrowiem mózgu, przewodu pokarmowego oraz metabolizmem.

Phagenesis logo
Phagenesis

Zainwestowaliśmy w Phagenesis, brytyjską firmę zajmującą się leczeniem dysfagii za pomocą innowacyjnego urządzenia, które elektrycznie stymuluje gardło.

Prometheus Biosciences logo
Prometheus Biosciences

Prometheus Biosciences to innowacyjna firma biotechnologiczna prowadząca przełomowe badania naukowe w celu odkrycia i opracowania nowych produktów terapeutycznych i towarzyszących im produktów diagnostycznych do leczenia chorób o podłożu immunologicznym, począwszy od nieswoistych zapaleń jelit (IBD).

Procise Dx logo
Procise Dx

Opatentowana technologia Procise Dx pozwala osiągnąć szybkość oraz oznaczanie ilościowe w testach immunologicznych. Technologia ta umożliwia gastroenterologom podejmowanie decyzji dotyczących leczenia w czasie krótszym niż 5 minut, bez uszczerbku dla jakości wyników badań laboratoryjnych.

Dikey Vitamin Group

Dikey Vitamin Group to wiodąca i najszybciej rozwijająca się firma działająca w sektorze VMHS i aktywnego żywienia. Skupiająca się na zdrowiu i dobrym samopoczuciu firma, produkuje i dystrybuuje własne, a także należące do innych firm marki.