misja pasja


Ludzie

Dzięki karierze w Nestlé Health Science możesz wspierać innych w prowadzeniu zdrowszego trybu życia.

Twoje możliwości

Nestlé Health Science to wyjątkowy biznes, a my szukamy niezwykłych ludzi, którzy chcieliby do nas dołączyć. Na całym świecie mamy ponad 11 000 pracowników, których pasjonuje sposób, w jaki żywienie może odmienić życie.

Kiedy do nas dołączysz, otrzymasz możliwość, by zmienić sposób, w jaki osoby indywidualne i systemy opieki zdrowotnej podchodzą do zarządzania zdrowiem. Będziesz wprowadzać innowacje - nowe pomysły mogą pochodzić od każdego, z dowolnego miejsca w firmie. Współpracując z osobami z różnych dziedzin, które pełnią różne funkcje i pochodzą z różnych krajów na całym świecie, będziesz w stanie zmieniać życie pacjentów i konsumentów.

Oferujemy wiele ścieżek kariery, od marketingu, działów medycznego czy regulacyjnego, po badania, rozwój produktów i finanse - zapoznaj się z naszymi najnowszymi ofertami pracy.

Nasz cel

Nie jesteśmy tylko biznesem. Stanowimy grupę ludzi na całym świecie, których łączy pasja do zapewniania zdrowszego życia poprzez żywienie. Motywują nas zmiany, które wprowadzamy w życie konsumentów, pacjentów i opiekunów.

Nasze wartości są zakorzenione w szacunku: dla innych, dla różnorodności i dla przyszłości. Pracując razem jako jeden zespół, dostarczamy rozwiązania w zakresie zdrowego trybu życia, profilaktyki i leczenia dla konsumentów i pacjentów na wszystkich etapach życia.

Nasi pracownicy

Nestlé Health Science ma jeden, wspólny cel i jest zróżnicowaną firmą, oferującą liczne możliwości rozwoju zawodowego dla absolwentów, profesjonalistów oraz managerów wyższego szczebla.

W całej naszej organizacji, w działach zajmujących się żywieniem wspierającym aktywny tryb życia, żywieniem medycznym i branżą farmaceutyczną, zatrudniamy naukowców, badaczy i pracowników medycznych, którzy odkrywają i opracowują innowacje w dziedzinie żywienia oraz współpracują bezpośrednio z pracownikami służby zdrowia.

W naszych działaniach, łańcuchach dostaw i fabrykach pracownicy dbają o dostawy produktów, koncentrując się na bezpieczeństwie i zrównoważonym rozwoju. Nasze zespoły ds. marketingu, mediów cyfrowych i e-commerce znajdują najlepsze sposoby dotarcia do konsumentów, pacjentów i pracowników służby zdrowia. Łączy nas pasja do zmieniania życia na lepsze, dzięki nauce o żywieniu.

Nasze sposoby pracy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się biznesem, który stworzony jest w oparciu o istniejące biznesy, a także pozyskiwanie nowych marek. Ta sprawność znajduje odzwierciedlenie w naszym sposobie pracy. Jeśli dołączysz do nas, będziemy chcieli, abyś stawiał odważne kroki: zmieniał sposób, w jaki ludzie postrzegają wszystko - od rozwiązań żywieniowych, po zarządzanie zdrowiem. Chcemy, abyś realizował swoje zadania z pasją, a także był gotowy do działania.

Nasz sukces zawdzięczamy współpracy oraz pracy zespołowej. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i zawsze staramy się łączyć różnorodne perspektywy i doświadczenia naszych pracowników, aby osiągać jak najlepsze wyniki. Mamy mnóstwo możliwości, więc skupiamy się na tym, co naprawdę ważne - na znajdowaniu nowych rozwiązań dla konsumentów, pacjentów i opiekunów.

Twoja kariera zawodowa

Rozwijając się chcemy, aby nasi pracownicy kształtowali swoje kompetencje zawodowe razem z nami. Niezależnie od tego, czy rozpoczniesz swoją karierę w jednym z działów zajmujących się żywieniem wspierającym aktywny tryb życia, żywieniem medycznym czy branżą farmaceutyczną, masz liczne możliwości rozwoju zawodowego.

Zachęcamy pracowników do rozwijania kariery zawodowej we wszystkich oddziałach i na całym świecie.

Jeśli Twoją pasją jest pomaganie konsumentom i pacjentom w prowadzeniu zdrowszego życia, kariera w Nestlé Health Science pozwoli Ci spełniać się zawodowo.