image description
PRZEŁOMOWE ROZWIĄZANIA

Odegraj istotną rolę w zmienianiu systemów ochrony zdrowia oraz postaw konsumentów i pacjentów na całym świecie.
image description
SIŁA INNOWACJI

Indywidualne punkty widzenia cenimy na równi z nauką i wykorzystujemy wszystkie możliwe źródła nowych pomysłów.
image description
ZMIANA JAKOŚCI ŻYCIA PACJENTÓW I KONSUMENTÓW

Miej swój udział w opracowaniu potrzebnego wsparcia żywieniowego dla pacjentów z całego świata.

Nasza Misja
Title

W Nestlé Health Science kładziemy podwaliny pod nowy sposób postrzegania żywienia.

 

Propagujemy istotną rolę żywienia w kontekście przezwyciężania problemów związanych z postępowaniem dietetycznym  oraz poprawy stanu odżywienia konsumentów i pacjentów. Opracowujemy rozwiązania żywieniowe, stawiając sobie za cel przywrócenie nadziei i poprawę jakości życia dziesiątek milionów ludzi.

 

Przyłącz się do nas i stań się częścią inicjatyw, które zmieniają oblicze ochrony zdrowia.NASZE PODEJŚCIE
Be Bold

Dzięki pozytywnemu i proaktywnemu nastawieniu stale testujemy i uczymy się, by coraz skuteczniej kwestionować status quo i utrwalone postrzeganie wsparcia żywieniowego w opiece zdrowotnej.

Be Collaborative

Otwartość na świeże pomysły i gotowość sięgania po różnorodność perspektyw i doświadczeń sprawia, że konstruktywnie ze sobą współpracujemy i zawsze postępujemy w sposób uczciwy.

Be Simple and Focused

W sposób elastyczny i dynamiczny realizujemy jasne, mierzalne i wykonalne cele zorientowane na to, co ważne dla konsumentów i pacjentów.


NASZ ZESPÓŁ

Nasi pracownicy wyróżniają się podejściem ukierunkowanym na eksplorację nowych obszarów i przełamywanie barier w dziedzinach takich jak postępowanie w chorobach układu pokarmowego, intensywna opieka medyczna / chirurgia, onkologia, zdrowie procesu starzenia, postępowanie w alergiach pokarmowych, otyłość oraz zdrowie mózgu i pediatria. Nie tylko zmieniają stosunek lekarzy do zaspokajania potrzeb żywieniowych pacjentów, ale również kształtują postawy samych pacjentów i konsumentów w obszarze troski o własne zdrowie.

 

W Nestlé Health Science zyskasz możliwość rozwijania kariery zawodowej, a także:

  • Dołączysz do pierwszej spółki z nowego segmentu medyczno-naukowego, która już dziś zmienia podejście do opieki zdrowotnej.
  • Staniesz się częścią organizacji działającej na styku dwóch potężnych sektorów: żywnościowego i farmaceutycznego.
  • Weźmiesz udział w budowaniu czegoś zupełnie nowego i przełomowego, przyczyniając się do zmiany postrzegania roli żywienia.