Your opportunity to...

image description
PRZEŁOMOWE ROZWIĄZANIA
Odegraj istotną rolę w zmienianiu systemów ochrony zdrowia oraz postaw konsumentów i pacjentów na całym świecie.
image description
SIŁA INNOWACJI
Indywidualne punkty widzenia cenimy na równi z nauką i wykorzystujemy wszystkie możliwe źródła nowych pomysłów.
image description
ZMIANA JAKOŚCI ŻYCIA PACJENTÓW I KONSUMENTÓW
Miej swój udział w opracowaniu potrzebnego wsparcia żywieniowego dla pacjentów z całego świata.

W Nestlé Health Science kładziemy podwaliny pod nowy sposób postrzegania żywienia.

Propagujemy istotną rolę żywienia w kontekście przezwyciężania problemów związanych z postępowaniem dietetycznym  oraz poprawy stanu odżywienia konsumentów i pacjentów. Opracowujemy rozwiązania żywieniowe, stawiając sobie za cel przywrócenie nadziei i poprawę jakości życia dziesiątek milionów ludzi.

Przyłącz się do nas i stań się częścią inicjatyw, które zmieniają oblicze ochrony zdrowia.

Nestlé Health Science dostarcza
rocznie ponad 900
milionów produktów
Działamy w 9 podstawowych obszarach terapeutycznych:

 • Zaburzenia przewodu pokarmowego
 • Choroby wieku podeszłego
 • Intensywna opieka medyczna / chirurgia
 • Zdrowie mózgu
 • Pediatria
 • Choroby przewlekłe / onkologia
 • Otyłość
 • Alergie pokarmowe
 • Choroby metaboliczne

Ponad
3000 osób 57różnych narodowości każdego dnia pomaga nam zmieniać oblicze ochrony zdrowia!

Greg
Greg – Dyrektor Generalny Nestlé Health Science
„Dysponujemy profesjonalnymi zespołami o dużym stopniu zróżnicowania (pod względem płci, kultury, wieku, sposobu myślenia, doświadczenia zawodowego) i wysokich kompetencjach naukowych. Na całym świecie – od Bostonu, po San Diego, New Jersey, Pekin, Singapur, Tokio, Szwajcarię itd. – nasi pracownicy angażują się w projekty, które zmieniają i kształtują oblicze nauk o zdrowiu.”
Marco Regional-Business-Head LATAM
Marco – Dyrektor Regionalny – Ameryka Łacińska
„Wśród naszego personelu marketingowego i sprzedażowego duży odsetek stanowią dietetycy i osoby zafascynowane wypływem żywienia na jakość życia. Świętujemy każde osiągnięcie i każdy nowy produkt.”
career-tip
Rodrigo – Kierownik globalnego działu marketingu – Zdrowy wzrost/ Zdrowie przewodu pokarmowego
„Pracujemy w niezwykle dynamicznej firmie, która stale ewoluuje, wymagając nowych kompetencji, które pozwalają nam wykorzystywać nowe możliwości w obszarach takich, jak produkty konsumenckie, rozwój kategorii i kanałów sprzedaży, produkty farmaceutyczne/leki/NTN, dostęp do rynku i ekspansja geograficzna.”
chantal-mailot
Chantal – Dyrektor kategorii pediatrycznej – SZWAJCARIA
„Nasz zespół bardzo angażuje się w działania na rzecz zmiany metod postepowania w alergii pokarmowych!
Wykorzystując doświadczenie i koncepcje Nestlé Health Science opracowaliśmy szereg nowych rozwiązań znajdujących się obecnie w fazie badawczo-rozwojowej. Pozwolą one na wcześniejsze diagnozowanie uczulenia na białko mleka krowiego, a w konsekwencji na trafniejszy dobór rozwiązań żywieniowych dla każdego uczulonego dziecka. Naszym ostatecznym celem jest przywrócenie radości życia każdej rodzinie!”
SAMELA
Samela – Analityk marketingowy – Brazylia
„Nestlé Health Science promuje i wspiera rozwój kompetencji technicznych i naukowych wszystkich pracowników, dbając o utrzymanie wysokiego zaangażowania personelu w kwestie dotyczące zdrowia. Jako dietetyczka i pasjonatka nauki odnajduję w takiej postawie motywację i inspirację dla codziennej pracy.”
MONICA
Monica – Kierownik działu – Brazylia
„W Nestlé Health Science mocno wierzymy, że żywienie może mieć pozytywny wpływ na ludzkie życie – nie tylko w zdrowiu, ale również w przebiegu wielu chorób. Nasz zespół posiada odpowiednie kompetencje i motywację do poszukiwania optymalnych metod wykorzystania rozwiązań żywieniowych w określonych sytuacjach.”
Be Bold

Dzięki pozytywnemu i proaktywnemu nastawieniu stale testujemy i uczymy się, by coraz skuteczniej kwestionować status quo i utrwalone postrzeganie wsparcia żywieniowego w opiece zdrowotnej.

Be Collaborative

Otwartość na świeże pomysły i gotowość sięgania po różnorodność perspektyw i doświadczeń sprawia, że konstruktywnie ze sobą współpracujemy i zawsze postępujemy w sposób uczciwy.

Be Simple and Focused

W sposób elastyczny i dynamiczny realizujemy jasne, mierzalne i wykonalne cele zorientowane na to, co ważne dla konsumentów i pacjentów.


NASZ ZESPÓŁ

Nasi pracownicy wyróżniają się podejściem ukierunkowanym na eksplorację nowych obszarów i przełamywanie barier w dziedzinach takich jak postępowanie w chorobach układu pokarmowego, intensywna opieka medyczna / chirurgia, onkologia, zdrowie procesu starzenia, postępowanie w alergiach pokarmowych, otyłość oraz zdrowie mózgu i pediatria. Nie tylko zmieniają stosunek lekarzy do zaspokajania potrzeb żywieniowych pacjentów, ale również kształtują postawy samych pacjentów i konsumentów w obszarze troski o własne zdrowie.

 

W Nestlé Health Science zyskasz możliwość rozwijania kariery zawodowej, a także:

 • Dołączysz do pierwszej spółki z nowego segmentu medyczno-naukowego, która już dziś zmienia podejście do opieki zdrowotnej.
 • Staniesz się częścią organizacji działającej na styku dwóch potężnych sektorów: żywnościowego i farmaceutycznego.
 • Weźmiesz udział w budowaniu czegoś zupełnie nowego i przełomowego, przyczyniając się do zmiany postrzegania roli żywienia.
career-our-people.jpg

Udostępnij