Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Skip to main content
misja pasja

Ludzie

Dzięki karierze w Nestlé Health Science możesz wspierać innych w prowadzeniu zdrowszego trybu życia.

Twoje możliwości

Twoje możliwości

Nestlé Health Science to wyjątkowy biznes, a my szukamy niezwykłych ludzi, którzy chcieliby do nas dołączyć. Na całym świecie mamy ponad 11 000 pracowników, których pasjonuje sposób, w jaki żywienie może odmienić życie.

Kiedy do nas dołączysz, otrzymasz możliwość, by zmienić sposób, w jaki osoby indywidualne i systemy opieki zdrowotnej podchodzą do zarządzania zdrowiem. Będziesz wprowadzać innowacje - nowe pomysły mogą pochodzić od każdego, z dowolnego miejsca w firmie. Współpracując z osobami z różnych dziedzin, które pełnią różne funkcje i pochodzą z różnych krajów na całym świecie, będziesz w stanie zmieniać życie pacjentów i konsumentów.

Oferujemy wiele ścieżek kariery, od marketingu, działów medycznego czy regulacyjnego, po badania, rozwój produktów i finanse - zapoznaj się z naszymi najnowszymi ofertami pracy.
Nasz cel

Nasz cel

Nie jesteśmy tylko biznesem. Stanowimy grupę ludzi na całym świecie, których łączy pasja do zapewniania zdrowszego życia poprzez żywienie. Motywują nas zmiany, które wprowadzamy w życie konsumentów, pacjentów i opiekunów.

Nasze wartości są zakorzenione w szacunku: dla innych, dla różnorodności i dla przyszłości. Pracując razem jako jeden zespół, dostarczamy rozwiązania w zakresie zdrowego trybu życia, profilaktyki i leczenia dla konsumentów i pacjentów na wszystkich etapach życia.
Nasi pracownicy

Nasi pracownicy

Nestlé Health Science ma jeden, wspólny cel i jest zróżnicowaną firmą, oferującą liczne możliwości rozwoju zawodowego dla absolwentów, profesjonalistów oraz managerów wyższego szczebla.

W całej naszej organizacji, w działach zajmujących się żywieniem wspierającym aktywny tryb życia, żywieniem medycznym i branżą farmaceutyczną, zatrudniamy naukowców, badaczy i pracowników medycznych, którzy odkrywają i opracowują innowacje w dziedzinie żywienia oraz współpracują bezpośrednio z pracownikami służby zdrowia.

W naszych działaniach, łańcuchach dostaw i fabrykach pracownicy dbają o dostawy produktów, koncentrując się na bezpieczeństwie i zrównoważonym rozwoju. Nasze zespoły ds. marketingu, mediów cyfrowych i e-commerce znajdują najlepsze sposoby dotarcia do konsumentów, pacjentów i pracowników służby zdrowia. Łączy nas pasja do zmieniania życia na lepsze, dzięki nauce o żywieniu.
Nasze sposoby pracy

Nasze sposoby pracy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się biznesem, który stworzony jest w oparciu o istniejące biznesy, a także pozyskiwanie nowych marek. Ta sprawność znajduje odzwierciedlenie w naszym sposobie pracy. Jeśli dołączysz do nas, będziemy chcieli, abyś stawiał odważne kroki: zmieniał sposób, w jaki ludzie postrzegają wszystko - od rozwiązań żywieniowych, po zarządzanie zdrowiem. Chcemy, abyś realizował swoje zadania z pasją, a także był gotowy do działania.

Nasz sukces zawdzięczamy współpracy oraz pracy zespołowej. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i zawsze staramy się łączyć różnorodne perspektywy i doświadczenia naszych pracowników, aby osiągać jak najlepsze wyniki. Mamy mnóstwo możliwości, więc skupiamy się na tym, co naprawdę ważne - na znajdowaniu nowych rozwiązań dla konsumentów, pacjentów i opiekunów.
Twoja kariera zawodowa

Twoja kariera zawodowa

Rozwijając się chcemy, aby nasi pracownicy kształtowali swoje kompetencje zawodowe razem z nami. Niezależnie od tego, czy rozpoczniesz swoją karierę w jednym z działów zajmujących się żywieniem wspierającym aktywny tryb życia, żywieniem medycznym czy branżą farmaceutyczną, masz liczne możliwości rozwoju zawodowego.

Zachęcamy pracowników do rozwijania kariery zawodowej we wszystkich oddziałach i na całym świecie.

Jeśli Twoją pasją jest pomaganie konsumentom i pacjentom w prowadzeniu zdrowszego życia, kariera w Nestlé Health Science pozwoli Ci spełniać się zawodowo.