Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Skip to main content
nauka życie

Nasza wiedza

Właściwe odżywianie może odmienić życie. Nasza wiedza specjalistyczna w tej dziedzinie jest bardzo rozległa, a nauka leży u podstaw wszystkich naszych działań.

Wszędzie dostrzegamy możliwości poprawy zdrowia poprzez żywienie. Nasza wiedza specjalistyczna w obszarze żywienia wspierającego aktywny tryb życia, w tym witamin, składników mineralnych, ziół i suplementów (VMHS), żywienia medycznego i rozwiązań farmaceutycznych, jest zakorzeniona w nauce i obejmuje wszystkie aspekty zdrowia: profilaktykę, jego utrzymanie i leczenie.

Na nowo definiujemy sposób, w jaki konsumenci i pracownicy służby zdrowia podchodzą do zarządzania zdrowiem. Koncentrując się na takich obszarach jak alergie pokarmowe, zaburzenia metaboliczne, zdrowie przewodu pokarmowego, zdrowe starzenie się i intensywna opieka nad osobami dorosłymi, wykorzystujemy nasze rozległe sieci badawczo-rozwojowe, aby uwolnić moc żywienia. Szeroka gama rozwiązań oferowanych przez nas w różnych dziedzinach życia ma jeden wspólny mianownik: produkty oparte na badaniach naukowych, które pomagają ludziom żyć jak najlepiej.

Właściwe odżywianie może odmienić Twoje życie - w oparciu o to przekonanie stworzyliśmy naszą ofertę produktów do żywienia medycznego. Nasze produkty wspierają osoby cierpiące na określone zaburzenia zdrowotne lub choroby, w zachowaniu lub poprawie ich stanu zdrowia. Dotyczy to niemowląt z alergiami pokarmowymi, dzieci karmionych przez sztuczny dostęp, pacjentów szpitalnych w stanie krytycznym, osób z chorobą Leśniowskiego-Crohna i wielu innych sytuacji. Nasze zespoły współpracują z naukowcami, pracownikami służby zdrowia i pacjentami, aby nieustannie wprowadzać innowacje i udoskonalać naszą ofertę. Najlepsze wyniki można uzyskać dzięki najnowszym osiągnięciom nauki w połączeniu z naszym głębokim zaangażowaniem.

Niezależnie od tego, czy chcesz wzmocnić swój dobry stan zdrowia, czy go poprawić, nasza oferta żywienia wspierającego aktywny tryb życia zawiera rozwiązania. Dajemy szansę innym na poprawę już zasadniczo zdrowego życia poprzez witaminy, składniki mineralne i suplementy. Zdrowy tryb życia to nie tylko trend - to sposób na życie, a my jesteśmy z Tobą na każdym kroku. Nasze marki na całym świecie wspierają wszystkich - od ludzi, którzy potrzebują uzupełnić niedobory żywieniowe, po zapalonych sportowców. W życiu zdarzają się też sytuacje, w których potrzebujemy większego wsparcia żywieniowego niż inni. Oferujemy je osobom zmagającym się ze szczególnymi wyzwaniami zdrowotnymi, takimi jak niedożywienie, kontrola masy ciała, problemy związane z trawieniem i inne. Nasze produkty przygotowywane są w oparciu o naukę i opracowane z myślą o obszarach wymagających szczególnej uwagi.

Marki wspierające aktywny tryb życia

Nasze podejście do zdrowszego życia obejmuje zarówno profilaktykę, utrzymanie zdrowia, jak i leczenie, w tym leczenie farmakologiczne. Nasze doświadczenie w dziedzinie producktów farmaceutycznych koncentruje się na alergiach pokarmowych, zaburzeniach enzymów trzustkowych, chorobach układu pokarmowego i chorobach związanych z trawieniem żywności, skupiając się na opracowywaniu i komercjalizacji terapii farmaceutycznych, mających na celu profilaktykę, leczenie i kontrolę chorób związanych z żywnością i metabolizmem.