Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Skip to main content
ludzie planeta

O nas

Wierzymy, że korzystanie z nauki o żywieniu może zmienić sposób, w jaki dbamy o nasze zdrowie.

Nasza historia

Nasza historia

Zbudowana na ukierunkowanych innowacjach i zaangażowaniu, firma Nestlé Health Science została założona w 2011 roku przez pasjonatów żywienia. Od tego czasu, bardzo zmieniliśmy się jako firma, ale nasze zaangażowanie na rzecz zdrowszego życia z pewnością nie. Wszystkim, od noworodków po osoby starsze, dostarczamy żywność i składniki odżywcze w sytuacjach, kiedy najbardziej tego potrzebują.

Aby to osiągnąć, wszystko sprowadza się do nauki. Dzięki rozbudowanym badaniom i rozwojowi, współpracy z dostawcami usług medycznych oraz koncentrowaniu się na innowacjach, dostarczamy najnowsze osiągnięcia w dziedzinie żywienia, ponieważ jesteśmy oddani klientom, pacjentom i opiekunom na całym świecie. Pomożemy im żyć w najlepszy możliwy sposób - to nasza obietnica.

Zdrowe życie, zdrowa planeta

Zdrowe życie, zdrowa planeta

Tworzymy nasze produkty z myślą o zrównoważonym rozwoju. W 2020 r. wszystkie nasze fabryki zredukowały do zera ilość odpadów składowanych na wysypiskach, a w ciągu ostatniej dekady znacznie ograniczyliśmy emisję gazów cieplarnianych i zużycie wody. Do 2025 r. chcemy, aby cała nasza firma korzystała z energii odnawialnej, a każde nasze opakowanie nadawało się do recyklingu lub ponownego wykorzystania.

Szukamy również najbardziej ekologicznych rozwiązań dla naszych pacjentów i klientów, stosując prawdziwą żywność i składniki organiczne.

Nasze cele w zakresie rozwoju

Nasze cele w zakresie rozwoju

Chcemy, aby ludzie żyli jak najzdrowiej, dzięki żywieniu opartemu na nauce. Oferujemy szereg marek, które w tym pomagają w ponad 140 krajach - ale nie poprzestajemy na tym. Rozszerzając naszą ofertę na całym świecie i nieustannie pracując nad innowacjami żywieniowymi, będziemy pomagać coraz większej liczbie osób w utrzymaniu lub poprawie ich zdrowia, jednocześnie udowadniając, że jesteśmy liderami w dziedzinie nauki o żywieniu.
Jak wygląda nasza struktura

Jak wygląda nasza struktura

Jesteśmy globalnie zarządzaną firmą należącą do Nestlé i odgrywamy kluczową rolę w jej strategii żywieniowej, zdrowotnej i wellness. Oznacza to, że korzystamy ze wszystkich zasobów Grupy Nestlé, a jednocześnie mamy swobodę w realizowaniu własnych możliwości.

Nawiązujemy nowe współprace, inwestujemy w firmy, które posiadają podobne cele do naszych, a także pozyskujemy te, które uzupełniają nasze globalne portfolio. Centralą Nestlé Health Science jest Centrum Badawcze Nestlé w Vers-chez-les-Blancs w Szwajcarii, natomiast we wszystkich krajach, w których działamy, siedziby nadzorują poszczególne rynki.

Zespół Ekspertów

Zespół Ekspertów

Od noworodków po seniorów - zapewniamy odżywienie dla wszystkich grup wiekowych. Niezależnie od tego, czy są to osoby, które chcą uzupełnić niedobory żywieniowe w ramach swojego aktywnego stylu życia, czy też te, które potrzebują specjalnego odżywiania w określonych schorzeniach, zapewniamy im to, czego potrzebują, aby utrzymać i poprawić zdrowie. Dysponując specjalistyczną wiedzą z zakresu żywienia medycznego, żywienia wspierającego aktywny styl życia i rozwiązań farmaceutycznych, współpracujemy z globalną siecią dostawców usług medycznych, ośrodkami opieki zdrowotnej, farmaceutami, naukowcami i badaczami, aby opracowywać najlepsze rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb.
Zdrowsze życie na całym świecie

Zdrowsze życie na całym świecie

Nasze produkty są dostępne w ponad 140 krajach. Dostarczane są one przez zespół 11 000 pracowników, zaangażowanych w tematykę mocy odżywiania. Współpracujemy z rozległą siecią naukowców, dzięki czemu nasze produkty pozostają innowacyjne. Nasz globalny łańcuch dostaw, obejmujący 18 fabryk na całym świecie, stale się rozwija.

Nasi klienci mają różne potrzeby i preferencje w zależności od kraju, dlatego dostosowujemy naszą ofertę do ich wymagań. Dzięki naszym Centrom Technologii Produktów w Europie, Chinach i USA jesteśmy zawsze gotowi do wprowadzania lokalnych rozwiązań.

Dołącz do nas

Znajdź nową pracę w
Nestlé Health Science

Zobacz najnowsze oferty pracy