Strona, którą chcesz odwiedzić zawiera informacje przeznaczone jedynie dla osób ze środowiska medycznego. Klikając „Tak” potwierdzasz, że treści zawarte na tej stronie są dla Ciebie odpowiednie.

Czy jesteś osobą związaną ze środowiskiem medycznym?

DIETA ELIMINACYJNA W CHOROBIE LEŚNIOWSKIEGO-CROHNA
WARSZTAT DLA EKSPERTÓW

Baner – warsztat Modulife

Szanowni Państwo!

Z okazji Światowego Dnia Nieswoistych Zapaleń Jelit serdecznie zapraszamy do udziału w warsztacie nt. diety eliminacyjnej w chorobie Leśniowskiego-Crohna. Wydarzenie jest dedykowane specjalistom ochrony zdrowia, lekarzom i dietetykom zainteresowanym terapią w chorobie Leśniowskiego–Crohna.

  • Warsztat odbędzie się 19.05 (czwartek) o 19.00 na platformie MS Teams.

Spotkanie będzie prowadzone przez doktor Agnieszką Kozioł-Kozakowską (Klinika Pediatrii, Gastroenterologii i Żywienia UJ CM), doświadczonego Eksperta ModuLife, Urszulę Nawrocką, kierownika działu medycznego Nestlé Health Science i Katarzynę Stachurską, opiekuna marki Modulen & ModuLife.

Podczas spotkania zostaną omówione najnowsze doniesienia w obszarze leczenia żywieniowego choroby Leśniowskiego-Crohna, szczegóły CDED oraz praktyczne porady Ekspertów.

Zapraszamy osoby już przeszkolone w programie ModuLife, jak i zainteresowanych do dołączeniem do grona Ekspertów. Wydarzenie to będzie doskonałą okazją do dyskusji i rozwiania wszelkich wątpliwości w obszarze leczenia żywieniowego chorych.

Po spotkaniu otrzymają Państwo imienne certyfikaty uczestnictwa i materiały naukowe.

Serdecznie zapraszamy,

Zespół Nestlé Health Science

Jak dołączyć do wydarzenia?

Aby dołączyć do wydarzenia, należy zgłosić się do Serwisu Konsumenta Nestlé z prośbą o zaproszenie na wydarzenie. O kontakt prosimy telefonicznie lub mailowo:

Po otrzymaniu zaproszenia, w dniu wydarzenia, o 19.00 wystarczy kliknąć w przesłany link i dołączyć do spotkania. W razie problemów technicznych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy (+48 801 333 000; cs@pl.nestle.com).