O Vitaflo

Od ponad 25 lat Vitaflo przoduje w opracowywaniu innowacyjnych i specjalistycznych produktów do postępowania dietetycznego w przypadkach wrodzonych wad metabolizmu białek, węglowodanów i tłuszczów (IEM, Inborn Errors of Metabolism), wspierających leczenie zaburzeń odżywiania oraz produktów dostosowanych do potrzeb żywieniowych w konkretnych jednostkach chorobowych, np. choroby nerek.

Nasi specjaliści mają ponad 30 lat doświadczenia w przygotowywaniu produktów do żywienia specjalistycznego. Vitaflo współpracuje z pacjentami oraz najważniejszymi światowymi środowiskami opiniotwórczymi, by tworzyć produkty wykorzystujące najnowsze osiągnięcia nauki i dostosowane do wymogów współczesnego stylu życia, a także zapewniać pacjentom dostęp do najlepiej tolerowanych produktów.

Dział Badań i Rozwoju Vitaflo nieustannie dąży do stosowania najnowocześniejszych technologii przetwórczych oraz najlepszych surowców i opakowań, by zagwarantować produkty najodpowiedniejsze pod względem żywieniowym, najlepiej tolerowane i przyjazne dla konsumentów. Vitaflo sprawdza wszystkie swoje produkty w badaniach klinicznych przeprowadzanych przez wiodące światowe ośrodki.

Dział Zapewnienia Jakości Vitaflo z zaangażowaniem dba o przestrzeganie najwyższych standardów na każdym etapie – od opracowania produktu po dostarczenie go do odbiorcy końcowego.

Świat, w którym żyjemy nieustannie się zmienia. Vitaflo robi wszystko, by być firmą reagującą na potrzeby klientów. Ciągle dopasowując się do oczekiwań pacjentów, Vitaflo nadal będzie opracowywać produkty oferujące im wybór i wspierające ich w przestrzeganiu restrykcyjnych diet.