Strona, którą chcesz odwiedzić zawiera informacje przeznaczone jedynie dla osób ze środowiska medycznego. Klikając „Tak” potwierdzasz, że treści zawarte na tej stronie są dla Ciebie odpowiednie.

Czy jesteś osobą związaną ze środowiskiem medycznym?
Treści zawarte na tej stronie są przeznaczone dla osób ze środowiska medycznego. Zostaniesz przekierowany na strony przeznaczone dla pacjentów.
Treści zawarte na tej stronie są przeznaczone dla pacjentów. Zostaniesz przekierowany na stronę przeznaczoną dla osób ze środowiska medycznego.

Oferujemy produkty do postępowania dietetycznego
Metabolizm białek
Dieta ketogenna
metabolizm tłuszczów
Pediatryczne schorzenia nerek

Metabolizm węglowodanów


Vitaflo®

Innovation in Nutrition 


Firma Vitaflo® jest pionierem w dziedzinie opracowywania innowacyjnych, specjalistycznych produktów stosowanych w postępowaniu dietetycznym w chorobach metabolicznych, a także wsparciu żywieniowym, w przebiegu określonych schorzeń, takich jak np. niewydolność nerek.

Naszą misją jest tworzenie produktów optymalnie dostosowanych do potrzeb pacjentów, które dzięki wykorzystaniu najnowszych odkryć naukowych mogą sprostać wymogom współczesnego stylu życia.
Nieustannie dostosowując się do oczekiwań pacjentów, Vitaflo nieprzerwanie pracuje nad nowymi produktami, które oferują możliwość wyboru i wspierają w przestrzeganiu restrykcyjnej diety eliminacyjnej.


Rozwiń